Kontakt

OTVORENIE: Náš salón je od 19.4.2021 opäť otvorený. Termín si môžete rezervovať telefonicky, mailom alebo cez rezervačný formulár nižšie.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY: Platnosť darčekových poukazov zakúpených v období od 1.3.2020 do 31.3.2021 bola predĺžená. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. 

Kontaktné informácie: 

Tantraprepary.sk
Tantrické masáže pre páry, dámy a pánov
Bratislava – Prievoz
tel. 0902 264 787
info@tantraprepary.sk
www.tantraprepary.sk


Prevádzková doba:

pondelok až piatok – 10:00 – 22:00

sobota a nedeľa – na objednávku (po dohode)

Objednávky prijímame telefonicky, mailom alebo cez rezervačný formulár na tejto stránke. Rezervácia sa stáva záväznou až po jej telefonickom potvrdení.

Ak nereagujeme na telefonát, práve masírujeme. Prosíme zavolajte neskôr alebo nám pošlite SMS, ozveme sa hneď ako to bude možné.


Rezervácie, darčekové poukážky

Po odoslaní formulára vás budeme kontaktovať emailom alebo telefonicky  v čo najkratšom možnom čase.  Dovoľujeme si vás upozorniť, že v prípade rezervácie sa táto stáva záväznou až po potvrdení termínu z našej strany.

UPOZORNENIE: Ak nedostanete odpoveď na vašu rezerváciu alebo objednávku do 24 hodín, skontrolujte si prosím priečinok nevyžiadanej pošty/SPAM vo vašej emailovej schránke. Je veľmi pravdepodobné, že našu správu nájdete práve tam.